rower cross dla mezczyzn

Jaką kwotę przeznaczyć na zakup roweru?

Bez względu na to, czy postanowiliśmy zmienić swoje życie i zacząć przygodę z rowerem, czy też kupujemy kolejny wyczynowy rower do naszej kolekcji wybór nie jest prostym zadaniem. W większości przypadków czynnikiem go warunkującym będzie cena – każdy chciałby kupić rower, który będzie idealnym połączeniem wysokiej jakości i rozsądnej ceny. Rozsądek jednak dla każdego znaczy co innego, ponieważ ceny rowerów potrafią się wahać od kilkuset, do kilkudziesięciu tysięcy złotych. 

Ile pieniędzy należy przeznaczyć na rower?

Ciężko tu udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od tego, z jakim przeznaczeniem kupujemy rower, czyli jakie ma on spełniać wymagania – to będzie jedno z pierwszych pytań jakie usłyszymy od sprzedawcy. Rowery crossowe takie jak: https://www.zico-bike.pl/crossowe będą miały inne przeznaczenie niż rowery trekkingowe, a co za tym idzie ich cena będzie różna, zanim więc wybierzemy się do sklepu powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie – po co kupujemy rower?

Ile może kosztować rower crossowy?

Jeśli zdecydowaliśmy już, że potrzebujemy roweru uniwersalnego, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na leśnych drogach łatwiej będzie nam oszacować jego średni koszt – przyzwoity rower crossowy możemy kupić już od około 2000-2500 zł i jak na pierwszy rower to w zupełności wystarczy. Czasem jeśli jesteśmy wprawionymi łowcami promocji, może nam się udać upolować nawet atrakcyjniejszą cenę, za naprawdę dobrej klasy rower. Należy pamiętać o tym, że drogi rower o wyśrubowanych parametrach nie sprawi, że z dnia na dzień staniemy się świetnymi kolarzami, a nasza kondycja magicznie wzrośnie.