Akcesoria Rowerowe

Rękawiczki rowerowe Fox doskonałą ochroną dłoni

Rękawiczki rowerowe to wysokiej jakości akcesorium, które używane jest przez większość cyklistów. Tego typu produkt sprawdza się przy jeździe rekreacyjnej jak i również zawodowej. Cechą charakterystyczną takiego akcesorium jest wysokiej jakości wykonanie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że posiadają one specjalną, żelową ochronę, która znajduje się na wyściółce dłoni. Warto pamiętać o tym, że rękawice sięgają długością do połowy palców, dzięki czemu zapewniają one doskonałą oddychalność oraz wentylację.

Rękawice idealne na przejażdżki rowerowe 

Rękawiczki rowerowe Fox występują w szerokiej gamie kolorystycznej oraz rozmiarowej. Funkcjonalne akcesoria przydają się podczas długich wypraw oraz przejazdów na górskich trasach. Chronią one przed brudem, deszczem, zachlapaniem i chłodem. Zapewniają one stabilny, pewny chwyt. Dzięki żelowym wkładkom poprawiają one znacząco komfort w trakcie jazdy a także redukują wszelkiego rodzaju drgania i niwelują powstawanie otarć.

rekawiczki-rowerowe

Funkcjonalne akcesoria na rower – czym się wyróżniają?

Wysokiej jakości rękawice posiadają specjalne zapięcie na rzep, które gwarantuje idealne dopasowanie do dłoni. Jest to również zabezpieczenie przed ślizganiem się oraz powstawaniem otarć. Wyżej wymienione akcesoria cieszą się dużym zainteresowaniem z racji:

  • wszechstronnego zastosowania,
  • atrakcyjnej kolorystyki,
  • porządnych materiałów,
  • idealnego dopasowania do dłoni.