Rowery

Rowery pivot – niezawodne i wytrzymałe

Pivot bikes jest marką amerykańską. Produkowany przez firmę Tempe w stanie Arizona założoną w 2007 roku. Firma specjalizuje się w produkowaniu rowerów górskich wysokiej klasy. Dzięki świetnie dopracowanej konstrukcji zawieszenia w fullach ,daje możliwość ostrej terenowej jazdy. Idealny rower dla miłośników wrażeń. Rowery pivot skierowane są dla osób oczekujących komfortu, niezawodności oraz wytrzymałości sprzętu. 

Rowey pivot – charakterystyka i zalety

Główną i charakterystyczną cehcą pivot bikes w GoRide.pl są opony z wyraźnie zaznaczonym bieżnikiem. Do tego są to koła 29- calowe, dzięki czemu daje to użytnikom rowerów pivot stabilną jazdę po błocie ,mokrych kamieniach, a także stromych zboczach. Sprawia to ,że koła nie tracą przyczepności podczas jazdy. Jednym z ważnych elementów pivot bikes jest jego rama wykonana z wysokie klasy karbon o podwyższonych cechach wytrzymałości. Bardzo ważną właściwością rowerów pivot jest geometria. która zmienia się w zależności od dziedziny kolarstwa, przesuwając środek ciężkości.

Główne zalety:

  • koła 29- calowe,
  • świetna przyczepność kół,
rowery pivot

Pivot bikes dla kogo głównie te rowery?

Rowery pivot to rowery ze średnie i górnej półki , które mają za zadanie spisywać się w terenowej jeździe, jak również spełniać oczekiwania zaawansowanych riderów. Są idealne dla osób, których jakość i komfort liczy się najbardziej. Ponad to osoby, które chcą wytrzymałego roweru powinny sięgnąc po pivot bikes.